خانه > گنجینه دندانپزشکی

گنجینه دندانپزشکی

کاربر عزیز خوش آمدید در این بخش سعی داریم تا گوشه ای از فعالیت های تیم فناوری اطلاعات گروه گنجینه را به حضور محترم شما معرفی کنیم ، لطفا تا پایان این معرفی نامه همراه ما باشید.
طراحی سایت
گرافیک
ایده پزدازی
responsive-design

تاریخچه تشکیل

تیم طراحی گنجینه در سال ۱۳۹۵ دست به تاسیس پایگاه مجازی ، مرجعی کامل برای دندانپزشکان ، دانشجویان ، عموم افراد و… زده و هدف خود را صرفا جهت فرهنگ سازی ، همچنین مکمل نشریه خود به خوانندگان خود قرار داده ، بعد از گرفته شدن این تصمیم ، تیمی متشکل از طراح وب ، گرافیست ، اپراتور های اختصاصی سایت و همچین نویسندگان مجرب برای تولید محتوا ، با هم فکری و سنجش شرایط و زمان ،با استفاده از منابع رسمی و تولیدکنندگان برنامه ، وبسایت مجله خبری گنجینه استارت زده شد و با کمک گرفتن از افزونه های کاربردی حاضر ، بعد از اتمام و ویرایش های لازمه فعالیت خود را جهت تکمیل بانک اطلاعاتی دندانپزشکی شروع نمود .

مدیریت حرفه ای

علاوه بر اینکه کلیه طراحان و نویسندگان گروه ، جزو اعضای اصلی این مجموعه بوده و به صورت تمام وقت مشغول بروزرسانی وبسایت در اقسام مختلف آن هستند ، سرفصل مقالات ، بروزرسانی گنجینه اقتصاد ، انجمن های فعال گفتگو ، گنجینه اجتماعی و… از مواردی هستند که در گنجینه پایه گذاری شده اند ، ایده پردازی در خصوص فعالیت های خارج از حوزه ی دندانپزشکی که در الویت اول گنجینه قرار گرفته همچنان در حال کار بروی پروژه های پیشرو می باشد.همچنین مدیریت گروه گنجینه نظارت کامل به روی کلیه موارد درج شده در سایت به صورت شخصی نیز می باشد و کلیه مطالب با تکیه به اعتماد ایشان می باشد.

2w

سلام! من اولین خط هدینگ هستم، آزادی که منو تغییر بدی 🙂

من متن تبلیغی هستم. برای تغییر این متن روی کلید ویرایش کلیک کنید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

در قدم دوم همواره میکوشیم تا بهترین باشیم و به شما که بهترین هستید خدمت کنیم ، سئو ی سایت نیز همانند طراحی سایت برای ما مهم بوده و بروی آن نیز کار میکنیم ، برای دیده شدن سایت ، انــــتشار مطالب و دیده شدن مقالات ما سعی بر این داریم که همانند طراحی ، در جایگاه سئو نیز سایت خود را در جایی که ارزشش را دارد قرار دهیم .

طراحی و تولید محتوای سایت در قدم اول برای ما الویت داشته و خواهد داشت ، شکیل بودن و کاربری ساده و… از نکاتی مهمی هستند که در زمینه ی گروه گنجینه همواره به روی آن کار خواهد شد ، همچنین تا زمانی که سایت گنجینه استوار است طراحان به روی آن کار خواهند نمود. هیچ کاری بی نقص نیست و ما هم نقص هایی داریم که در حال برطرف سازی آنها هستیم .